Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 34 425 ogłoszeń w całej Polsce

Sosnowiec, ul. Partyzantów 11

Sosnowiec, ul. Partyzantów 11

2 880 zł90 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 32 zł/m2
  • Rodzaj budynku: hala przemysłowa
SUPER OFERTA OD WŁAŚCICIELA NIERUCHOMOŚCI !!! TANIO !!! SPRAWDŹ !!! LOKAL WYREMONTOWANY !!!

Sosnowiec ul. Partyzantów 11

Kompleks obiektów biurowo handlowych położony w centrum Sosnowca w sąsiedztwie ulicy 1 Maja. Posiadających dogodne połączenie komunikacyjne (tramwaj-autobus) z takimi miastami ościennymi jak Katowice, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza. Nieruchomość znajduje się w odległości 4 km od obwodnicy S1 która łączy się z autostradą A4 oraz 3km do drogi krajowej E75 Katowice-Łódź- Warszawa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się CH Plaza oraz budynek ZUS

Powierzchnia o metrażu 90 m2 położona na parterze w ciągu lokali handlowych. Powierzchnia składa się z sali wystawienniczej oraz zaplecza sanitarno socjalnego. Lokal wyremontowany: na ścianach karton gips, podłoga kafelki, zainstalowane ogrzewanie CO (nowe kaloryfery), sufit podwieszany typu Amstrong z oświetleniem, przyłącza wody oraz kanalizacji, rozprowadzona elektryka, nowe witryny, w pełni wyposażona ubikacja. Przy lokalu istnieje możliwość bezpłatnego parkowania ,dodatkowo można wykupić dedykowane miejsca parkingowe na wewnętrznym parkingu. Budynek posiada możliwość wynajmu powierzchni biurowej od 30m2 wzwyż na piętrach IIII oraz powierzchni magazynowej do 200m2.
Obiekt jest chroniony 24h, kontrolowany dostęp do nieruchomości. Na parterze przy wejściu do budynku nowo otwarty punkt gastronomiczny z domowymi obiadami (www.lunchbar.sosnowiec.pl). Rampa ułatwiająca rozładunek. Charakter budynku oraz jego konstrukcja stwarzają wiele możliwości konfiguracji i sposobów podziału powierzchni w ramach tej samej kondygnacji.

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
CENTRAL FUND OF IMMOVABLES Sp.z.o.o
@